سایت رسمی انجمن زن ذلیلان جوان
: بیانیه شماره سه 

بسمه تعالی

 

نظر به درخواست تعدادی از دوستان مبنی بر توضیح وظایف و عملکردهای این انجمن بر آن شدیم تا شما را با گوشه ای از طرحهای در دست تحلیل انجمن بیش از پیش آشنا سازیم . اهم این طرحها به شرح زیر میباشد :

 

 الف)طرح برگزاری مسابقات برترین زن ذلیل سال :

 

در این طرح در ابتدای بهمن ماه هر سال و پس از صدور بخشنامه لازم از طرف مسولین انجمن کلیه عزیزان « زن ذلیل» می توانند با ارسال زیباترین عکس ، نقاشی ،شعر و یا داستان خود که دارای معنا و مفهوم زن ذلیلی باشد در این مسابقه شرکت کنند .

موارد برگزیده در هر قسمت پس از معرفی از طریق  وبلاگ رسمی انجمن   به مدت یک ماه در قسمتی که در وبلاگ به همین منظور اختصاص خواهیم داد به نمایش گذارده خواهد شد ( البته با رضایت صاحب اثر ) و پس از یک ماه جایزه فرد برگزیده را که یک پیشبند با طرح انجمن میباشد را به آدرس وی پست خواهیم کرد .

 

 

 ب ) طرح ایجاد نمایندگیهای فعال :

 

 همانگونه که از عنوان این طرح برمی آید برای هر چه بیشتر خدمت رسانی به زن ذلیلان عزیز درصددیم تا از شهرها و علی الخصوص مراکز استانهای میهن عزیزمان تعدادی از « زن ذلیلان فعال » را به عنوان نماینده رسمی انجمن معرفی نماییم تا سرویسدهی به شما زن ذلیلان گرامی تسریع یابد .

 

 

 ج ) طرح بازار بزرگ « زن ذلیلان » :

 

در این طرح که لازمه اصلی آن رسیدن تعداد  اعضای این طرح به حد قابل قبول میباشد ، اعضای خانواده بزرگ زن ذلیلان که هر یک در گوشه و کنــار این سرزمین به شغلی اشتغال دارند به دیگر برادران   « زن ذلیل » خود در قبال ارائه کارت معتبر انجمن خدماتشان  را با تخفیف (  میزان تخفیف بنا به صلاحدید ارائه کننده کالا میباشد . ) ارئه مینمایند . بدیهیست این گونه اعمال همنوع دوستانه نه تنها کاری خداپسندانه به هدف کمک به همنوع است بلکه این عزیزان میتوانند از مزایای ویژه طرح نیز برخوردار شوند ( این مزایا متعاقباً باستحضار شما خواهد رسید . )

 

 وبسیاری طرحهای دیگر که در دست بررسی های مقدماتی میباشد از قبیل : ایجاد صندوق زن ذلیلی  به ثبت رسانیدن انجمن به عنوان یک انجمن رسمی و ...

 

امید است که بتوانیم با اجرای کامل طرحهای فوق صداقت و وفاداری خود را به شمــــا « زن ذلیلان » عزیز اثبات نماییم .

 

به امید آنروز- مدیزیت انجمن زن ذلیلان جوان

احمدرضا شفیعـا

 تحریر شده توسط مدیریت انجمن زن ذلیلان جوان مورخ یکشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1385 ساعت 11:22 ب.ظ

 پیوند |  چاپ |  نظرات [10]
       


آخرین بیانیه ها

سایتهای مرتبط
  انجمن زن ذلیلان جوان


بیانیه ها


بیانیه های گذشتهجستجو

جستجو در مطالب انجمن


بیانیه

برای عضویت در خبر نامه انجمن نام کاربری خود ر در سیستمBlogsky وارد کنید
نام کاربریانجمن زن ذلیلان جوان
تعداد اعضاء انجمن در این لحظه: 35469
سایت رسمی انجمن زن ذلیلان جوان